Formalności


Formalności rezerwacji w Apartmani Jovetić, Minna Apartments 1 i 2 oraz Open Sea Luxury Apartments


Aby zamówić pobyt w danym apartamencie, należy wypełnić formularz w podstronie DOSTĘPNOŚĆ , później skontaktować się telefonicznie pod numerami +48 606271372 lub +382 69 497751 lub e-mailowo biuro@czarnogora-apartamenty.pl


W pierwszej kolejności należy sprawdzić czy interesujący Państwa termin pobytu jest dostępny korzystając z podstrony DOSTĘPNOŚĆ konkretnego obiektu. Po ustaleniu szczegółów, przede wszystkim czy dany apartament jest dostępny w wybranym terminie, ustaleniu konkretnej daty przyjazdu jak i wyjazdu, należy wypełnić formularz rezerwacji i przesłać swoje dane kontaktowe (po zaakceptowaniu zgody na przetwarzanie danych). Dane kontaktowe (imię, nazwisko, numer telefonu, ilość i wiek osób) są niezbędne do dokonania rezerwacji wybranego apartamentu i terminu. Kolejny etap rezerwacji to przysłanie przez mnie instrukcji dotyczących wpłaty zadatku. Następnie należy dokonać przelewu w złotówkach lub euro na wybrane uprzednio konto. Zadatek to 30% wartości całego pobytu. Do wpłaty należy doliczyć kwotę 80,00zł (dotyczy obiektów Jovetić, Minna 1 i 2 oraz Open Sea) na pokrycie kosztów transferu pieniędzy za granicę (niestety Czarnogóra jest poza unią dlatego opłata jest wyższa). Po dokonaniu przelewu mile widziane jest przysłanie potwierdzenie na e-mail: biuro@czarnogora-apartamenty.pl. Czas na wpłatę zadatku żeby utrzymać rezerwację to maksymalnie 2 dni robocze. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie na podany przez Klienta adres e-mail wysyłane jest potwierdzenie rezerwacji, które należy sprawdzić pod względem poprawności zawartych danych, w szczególności terminu przyjazdu jak i wyjazdu oraz rodzaju zarezerwowanego apartamentu, liczby osób, które planują przybyć i kwoty dopłaty przy meldunku.Na miejscu zaraz po przyjeździe należy się zameldować i dokonać wpłaty pozostałej kwoty za cały pobyt w gotówce w euro. Możliwa jest również płatność kartą kredytową lub płatniczą. Przy płatności kartą zostanie doliczona prowizja 1,8% wartości płatności.


 ! Rezygnacja z zamówionego pobytu związana jest z utratą wpłaconego zadatku !


Dodatkowe obowiązkowe opłaty do uiszczenia na miejscu to opłata klimatyczna
Przyjazd, zameldowanie od godziny 14:00
Wyjazd, wymeldowanie do godziny 10:00


Basen w Apartmani Jovetić, Minna Apartments i Minna Apartments 2 czynny jest od 15 czerwca do 15 września w godzinach od 9:00 do 21:00  Po godzinie 21:00 jest przerwa techniczna niezbędna do wyczyszczenia wody w basenie.


Inne sprawy porządkowe reguluje regulamin dostępny na miejscu.


Zamówienia można dokonać telefonicznie jak i poprzez e-mail, przy czym niezbędne formalności do załatwienia przed przyjazdem zostają dopełnione na drodze elektronicznej.


Koniecznie należy sprawdzić dostępność wybranych apartamentów w wybranej willi w danym terminie w podstronie DOSTĘPNOŚĆ