Minna Apartments 2


noclegi w czarnogórze

Wakacje 2020 w CzarnogórzeWyświetl większą mapę

Zdjęcia 360st willi i basenu Minna Apartments 2. Proszę użyć myszki lub palca (smartfon) do obejrzenia zdjęciaGaleria zdjęć Minna Apartments 2 oraz basenu.


Szukasz miejsca gdzie będziesz mógł wypocząć w ciszy i spokoju z daleka od drogi otoczony przyrodą na pięknych plażach
lub przy basenie a wieczorem w dźwiękoszczelnych nowoczesnych apartamentach ?
Jak tak to zapraszamy do Minna Apartments 2 w Utjeha


Willa Minna Apartments 2 posiada urozmaicone apartamenty. W ofercie są studia 2+1 z widokiem na morze bez balkonu, studia 2+1 z widokiem na morze i balkonem, studio 2+1+1 z widokiem na morze i balkonem, apartament z sypialnią i salonem z widokiem na morze i balkonem dla sześciu osób i lux apartament z dwoma sypialniami i salonem zajmujący całe czwarte piętro z widokiem na panoramę Adriatyku którą można podziwiać z wielkiego tarasu który jest na wyłączność tylko tego apartamentu. Dla gości każdego z apartamentów zarezerwowane jest miejsce w garażu zamykanym. Willa posiada (razem z Minna1) duży basen (wymiary basenu 10,45 m x 6,45 m, głębokość od 1,30 m do 1,70 m z łagodnym wejściem, powierzchnia tafli wody 74m2) oraz dużym tarasem koło basenu (idealny w dzień do opalania się). Minna Apartments 2 znajduje się na południu Czarnogóry w miejscowości Utjeha.


Utjeha znana jest z ciszy i spokoju, pięknych plaż i pięknej przyrody. Utjeha znana jest również z bardzo czystej wody w morzu gdzie oprócz pływania można również łowić ryby i nurkować.


Willa zbudowana jest na wzgórzu co skutkuje bajecznymi widokami na morze adriatyckie i panoramę Utjeha które można podziwiać z balkonów w apartamentach.


Pozycja willi jest idealna jako miejsce wypadowe na wycieczki po nadmorskiej części Czarnogóry oraz dojazdy do piaszczystej plaży ” Velika Plaża „ w Ulcinj.


Willa oddalona jest od dużej plaży Utjeha Uvala Maslina o 600 metrów oraz od drugiej plaży w Utjeha o nazwie Paljuskovo o 650 metrów. Galeria zdjęć plaż poniżej.


W willi znajduje się w sumie 9 apartamentów. Dwa studia 2+1 z widokiem na morze bez balkonu, cztery studia 2+1 z widokiem na morze i balkonem, jeden apartament z sypialnią i salonem 2+1 i 2+1 (dwie klimatyzacje i dwa telewizory), jeden apartament studio czteroosobowy 2+1+1 i jeden lux apartament z dwoma sypialniami i salonem dla pięciu osób 2+1+2 i wielkim tarasem. Każdy z apartamentów posiada wysokiej jakości meble, własny balkon (za wyjątkiem studio AP1 i AP4), piękny widok na morze.


Każdy z apartamentów ma do dyspozycji miejsce garażowe w garażu znajdującym się pod willą.


Na miejscu w pobliskim drugim naszym hotelu posiadamy restaurację gdzie mogą Państwo wykupić wyżywienie w przystępnych cenach.

Szczegóły pod linkiem: Restauracja Jovetić


Na miejscu przebywają polskojęzyczni rezydenci dbający o potrzeby gości. Można również u nich zasięgnąć porady odnośnie atrakcji, które warto zobaczyć podczas pobytu w Czarnogórze.


Odległości: Najbliższy market – 500 metrów, piekarnia – 400 metrów, Miasto Bar – 15km, Ulcinj – 12km, lotnisko w Podgoricy – 66km, lotnisko Tivat – 77 km


Szczegółowy opis każdego z apartamentów z jego galerią zdjęć włącznie znajdą Państwo w podstronie danego apartamentu np. AP1


Galeria zdjęć plaż w Utjeha: Paljuskovo i Uvala Maslina

Rezerwacji dokonają Państwo poprzez Internetowy Serwis MONTE HOUSE, którego właścicielem jest firma:

MONTE HOUSE Rafał Włodarczyk z siedzibą:
32-020 Wieliczka
os. Szymanowskiego 7/28

Nip: 6761397362
Regon: 360887180

tel. + 48 606271372 lub +382 69 497751 mówimy po polsku

Wszystkie szczegóły dotyczące tematu jak zarezerwować pobyt znajdują się w zakładce Formalności

www.czarnogora-apartamenty.pl