Nasze Apartamenty w Utjeha


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą apartamentów w naszych hotelach w Utjeha

Poniżej skrócony opis każdego z hoteli.
Pełny opis dostępny jest na podstronie którą posiada każdy z hoteli.


 Apartmani Jovetić – hotel z wyżywieniem HB wliczonym w cenę apartamentu (pensjonat) oraz basenem (6,5×4,5×1,1 metra) oddalony od morza zaledwie o 350 metrów (najbliższa, kameralna plaża w zatoce Paljuskovo) posiadający 13 nie drogich apartamentów typu studio 2+2 35m2 (aktualnie całkowicie odnowionych łącznie z meblami). Z balkonów każdego z tych apartamentów roztacza się przepiękny widok na Adriatyk. Hotel jest ogrodzony z dużą ilością przestrzeni wokół, posiada taras i ogród.


Open Sea Luxury Apartments – Hotel zlokalizowany przy samym morzu, oddalony zaledwie 30 metrów od plaży w bardzo spokojnej okolicy Utjeha tzw. Hladna Uvala.
Hotel posiada 14 przestronnych, rodzinnych apartamentów. Dziesięć apartamentów dwupokojowych mieszczących pięć lub sześć osób i cztery apartamenty studio dla trzech osób każdy.
Z balkonów dwunastu apartamentów Open Sea roztacza się prze piękny widok na Adriatyk.


 Minna Apartments 1 – Hotel zlokalizowany jest w spokojnej i cichej okolicy, oddalony od plaż o jedyne 10 minut spacerkiem, posiada duży basen (10,45×6,45 metra) oraz duży taras koło basenu a drugi na dachu idealny na wieczorne spotkania z którego roztacza się panorama na Adriatyk. Hotel posiada 11 dużych i nowoczesnych dwu lub trzypokojowych komfortowych i przestronnych apartamentów rodzinnych o powierzchni około 70m2. Z balkonów apartamentów Minna Apartments roztacza się przepiękny widok na Adriatyk.


Minna Apartments 2 – młodsza siostra Minna Apartments 1. Nowy, nie wielki hotel zlokalizowany został w tym samym miejscu co Minna 1. Obydwa hotele korzystają z tego samego dużego basenu (10,45×6,45 metra) oraz dużego tarasu koło basenu. Goście Minna 2 parkują w garażu pod basenem. Hotel posiada zróżnicowane apartamenty: cztery apartamenty studio 2+2 (dwoje dorosłych i dwoje dzieci lub troje dorosłych) z balkonem i widokiem na morze, dwa apartamenty studio 2+2 (dwoje dorosłych i dwoje dzieci lub troje dorosłych) z widokiem na morze ale bez balkonu (są to najtańsze apartamenty w ofercie), jeden apartament studio 5 osób, jeden apartament dwupokojowy sześcioosobowy i jeden apartament trzypokojowy sześcioosobowy z dużym tarasem zajmujący całe czwarte piętro budynku.


Jednym słowem dla każdego coś miłego  czyli każdy z Państwa powinien znaleźć wśród naszej oferty coś dla Siebie.