Nasze Apartamenty w Utjeha


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą apartamentów w naszych hotelach w Utjeha

Poniżej skrócony opis każdego z hoteli.
Pełny opis dostępny jest na podstronie którą posiada każdy z hoteli.


Open Sea Luxury Apartments – Hotel zlokalizowany przy samym morzu, oddalony zaledwie 30 metrów od plaży w bardzo spokojnej okolicy Utjeha tzw. Hladna Uvala.
Hotel posiada 14 przestronnych, rodzinnych apartamentów. Dziesięć apartamentów dwupokojowych mieszczących pięć lub sześć osób i cztery apartamenty studio dla trzech osób każdy.
Z balkonów dwunastu apartamentów Open Sea roztacza się prze piękny widok na Adriatyk.


 Minna Apartments 1 – Hotel z wyżywieniem HB wliczonym w cenę apartamentu (pensjonat) zlokalizowany jest w spokojnej i cichej okolicy, oddalony od plaż o jedyne 10 minut spacerkiem, posiada duży basen (10,45×6,45 metra) oraz duży taras koło basenu a drugi na dachu idealny na wieczorne spotkania z którego roztacza się panorama na Adriatyk. Hotel posiada 11 dużych i nowoczesnych dwu lub trzypokojowych komfortowych i przestronnych apartamentów rodzinnych o powierzchni około 70m2. Z balkonów apartamentów Minna Apartments roztacza się przepiękny widok na Adriatyk.


Minna Apartments 2 – młodsza siostra Minna Apartments 1. Nowy, nie wielki hotel z wyżywieniem HB wliczonym w cenę apartamentu (pensjonat) zlokalizowany został w tym samym miejscu co Minna 1. Obydwa hotele korzystają z tego samego dużego basenu (10,45×6,45 metra), dużego tarasu koło basenu oraz tej samej restauracji. Goście Minna 2 parkują w garażu pod basenem. Hotel posiada zróżnicowane apartamenty: cztery apartamenty studio 2+2 (dwoje dorosłych i dwoje dzieci lub troje dorosłych) z balkonem i widokiem na morze, dwa apartamenty studio 2+2 (dwoje dorosłych i dwoje dzieci lub troje dorosłych) z widokiem na morze ale bez balkonu (są to najtańsze apartamenty w ofercie), jeden apartament studio 5 osób, jeden apartament dwupokojowy sześcioosobowy i jeden apartament trzypokojowy sześcioosobowy z dużym tarasem zajmujący całe czwarte piętro budynku.


Arabela 2 Apartments – nowy obiekt w którym apartamenty są wyposażone i wykończone z dbałością o standardy które obowiązują w wysokiej jakości hotelach. Każdy z naszych apartamentów posiada balkon z widokiem na morze. Do wyboru są studia trzyosobowe, apartamenty pięcioosobowe lub mieszkania trzypokojowe, siedmioosobowe. Hotel oddalony jest od plaży na której goście mają do dyspozycji na zacienionych kaskadach dwadzieścia leżaków (w cenie wynajmu apartamentów) zaledwie o 140 metrów. W cenie wynajmu goście samochody będą mogli zaparkować w zamykanym garażu z bramą otwieraną na pilota. Na tarasie przy basenie do dyspozycji jest 30 leżaków z parasolami.


Jednym słowem dla każdego coś miłego  czyli każdy z Państwa powinien znaleźć wśród naszej oferty coś dla Siebie.