Nasze Apartamenty w Utjeha


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą apartamentów w naszych hotelach w Utjeha

Poniżej skrócony opis każdego z hoteli.
Pełny opis dostępny jest na podstronie którą posiada każdy z hoteli.


Open Sea Apartments – Hotel zlokalizowany przy samym morzu, oddalony zaledwie 30 metrów od plaży w bardzo spokojnej okolicy Utjeha tzw. Hladna Uvala.
Hotel posiada 14 przestronnych, rodzinnych apartamentów. Dziesięć apartamentów dwupokojowych mieszczących pięć lub sześć osób i cztery apartamenty studio dla trzech osób każdy.
Z balkonów dwunastu apartamentów Open Sea roztacza się prze piękny widok na Adriatyk. 


Arabela 2 Apartments – Nowy hotel z wyżywieniem HB wliczonym w cenę apartamentu (pensjonat) w którym apartamenty są wyposażone i wykończone z dbałością o standardy które obowiązują w wysokiej jakości hotelach. Każdy z naszych apartamentów posiada balkon z widokiem na morze. Do wyboru są studia trzyosobowe, apartamenty pięcioosobowe lub mieszkania trzypokojowe, siedmioosobowe. Hotel oddalony jest od plaży na której goście mają do dyspozycji na zacienionych kaskadach dwadzieścia leżaków (w cenie wynajmu apartamentów) zaledwie o 140 metrów. W cenie wynajmu goście samochody będą mogli zaparkować w zamykanym garażu z bramą otwieraną na pilota. Na tarasie przy basenie do dyspozycji jest 30 leżaków z parasolami.


Limunada Apartments **** – Limunada Apartments to nowy **** gwiazdkowy hotel z basenem i siedemnastoma nowoczesnymi apartamentami lub studiami zlokalizowany zaledwie 300 metrów (5 minut spacerkiem) od plaży w spokojnej części Utjeha Hladna Uvala.
Hotel oferuje swoim gościom dwa baseny z leżakami na tarasie. Jeden z basenów przeznaczony jest dla dorosłych a drugi dla dzieci. Oprócz basenów hotel oferuje w cenie wynajmu plac zabaw dla dzieci, dwa parkingi, miejsce do grillowania w ogrodzie oraz trzy tarasy z leżakami i parasolami na dachu.


Jednym słowem dla każdego coś miłego  czyli każdy z Państwa powinien znaleźć wśród naszej oferty coś dla Siebie.