Arabela 2 Apartments 

Zobacz Arabela 2 Apartments, basen, plażę z leżakami i apartamenty w filmie na youtubeSzukasz przyrody, pięknych widoków, pięknych plaż, czystej i krystalicznej wody ? Szukasz komfortowego, nowoczesnego apartamentu z balkonem i widokiem na morze zlokalizowanego bardzo blisko plaży ? Szukasz hotelu z basenem i prywatnymi leżakami na plaży ? Chcesz zaparkować swój samochód w zacienionym garażu a nie w słońcu ?
Jak tak to hotel Arabela 2 Apartments jest idealny dla Ciebie.
Zapraszamy do skorzystania z oferty wypoczynku w naszym hotelu. Hotel Arabela 2 Apartments zlokalizowany jest w spokojnej okolicy Utjeha Paljuskovo zaledwie 140 metrów od plaży Paljuskovo.
Arabela 2 Apartments jest nowym obiektem w którym apartamenty są wyposażone i wykończone z dbałością o każdy szczegół tak żeby Państwa pobyt był jeszcze bardziej udany. Każdy z naszych apartamentów posiada balkon z widokiem na morze. W cenie wynajmu nasi goście będą mogli zaparkować samochody w zamykanym garażu z bramą otwieraną na pilota. Większość apartamentów otwiera się za pomocą programowalnej karty dostępowej. Również w cenie wynajmu apartamentów wyłącznie nasi goście dostają dostęp do leżaków i parasoli. Na tarasie przy basenie wystawionych w sezonie do dyspozycji jest 30 leżaków z parasolami a na pobliskiej plaży oddalonej zaledwie o 140 metrów na zacienionych dwóch kaskadach jest kolejnych 20 leżaków.
W hotelu znajdują się do wyboru apartamenty studio trzyosobowe, apartamenty pięcioosobowe z salonem i sypialnią oraz mieszkania siedmioosobowe z dwoma sypialniami i salonem (100m2).
Wszystkie apartamenty mają balkon i widok na morze.
Hotel posiada duży basen o wymiarach 16 x 8 metra z tarasem i wspomnianymi wcześniej leżakami i parasolami. 
W datach od 15/06 do 15/09 apartamenty są wynajmowane z wyżywieniem HB (śniadanie i obiadokolacja) wliczonym w cenę wynajmu.
*W momencie zameldowania wymagane jest wpłacenie depozytu w wysokości 100 EUR na wypadek ewentualnych szkód. Depozyt jest zwracany przy wymeldowaniu, po sprawdzeniu stanu apartamentu.
W przypadku zainteresowania tą ofertą proszę o kontakt telefoniczny:
+48 606271372 cały rok
+382 69 497751 od maja do października
lub e-mailowy: info.arabela2apartments@gmail.com

Galeria Arabela 2 Apartments 

Posiłki HB (śniadanie szwedzki stół, obiadokolacja serwowana) są serwowane w restauracji która znajduje się na dachu budynku

Galeria oddalonej o 140 metrów plaży Paljuskovo z dwudziestoma leżakami na zacienionych kaskadach dla gości Arabela 2 

Rezerwacji dokonają Państwo poprzez Internetowy Serwis MONTE HOUSE, którego właścicielem jest firma:

MONTE HOUSE Rafał Włodarczyk z siedzibą:

32-020 Wieliczka
os. Szymanowskiego 7/28
Nip: 6761397362
Regon: 360887180

tel. + 48 606271372 lub +382 69 497751 mówimy po polsku

Wszystkie szczegóły dotyczące tematu jak zarezerwować pobyt znajdują się w zakładce Formalności

www.czarnogora-apartamenty.pl