Formalności


Formalności rezerwacji w Open Sea Luxury Apartments, Minna Apartments 1 i 2 oraz Arabela 2 Apartments


Aby zamówić pobyt w danym apartamencie, należy wypełnić formularz w podstronie DOSTĘPNOŚĆ , później skontaktować się telefonicznie pod numerami +48 606271372 lub +382 69 497751 lub e-mailowo:
e-mail ogólny: biuro@czarnogora-apartamenty.pl
e-mail obiektu Open Sea Luxury Apartments: info.opensealux@gmail.com
e-mail obiektu Minna Apartments: info.minnaapartments@gmail.com
e-mail obiektu Minna Apartments 2: info.minna2apartments@gmail.com
e-mail obiektu Arabela 2 Apartments: info.arabela2apartments@gmail.com


W pierwszej kolejności należy sprawdzić czy interesujący Państwa termin pobytu jest dostępny korzystając z podstrony DOSTĘPNOŚĆ konkretnego obiektu. Po ustaleniu szczegółów, przede wszystkim czy dany apartament jest dostępny w wybranym terminie, ustaleniu konkretnej daty przyjazdu jak i wyjazdu, należy wypełnić formularz rezerwacji i przesłać swoje dane kontaktowe (po zaakceptowaniu zgody na przetwarzanie danych). Dane kontaktowe (imię, nazwisko, numer telefonu, ilość i wiek osób) są niezbędne do dokonania rezerwacji wybranego apartamentu i terminu. Kolejny etap rezerwacji to przysłanie przez mnie instrukcji dotyczących wpłaty zadatku. Następnie należy dokonać przelewu w złotówkach lub euro na wybrane uprzednio konto. Zadatek to 30% wartości całego pobytu. Do wpłaty należy doliczyć kwotę 100,00zł na pokrycie kosztów transferu pieniędzy za granicę (niestety Czarnogóra jest poza unią dlatego opłata jest wyższa). Po dokonaniu przelewu mile widziane jest przysłanie potwierdzenie na e-mail: biuro@czarnogora-apartamenty.pl. Czas na wpłatę zadatku żeby utrzymać rezerwację to maksymalnie 2 dni robocze. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie na podany przez Klienta adres e-mail wysyłane jest potwierdzenie rezerwacji, które należy sprawdzić pod względem poprawności zawartych danych, w szczególności terminu przyjazdu jak i wyjazdu oraz rodzaju zarezerwowanego apartamentu, liczby osób, które planują przybyć i kwoty dopłaty przy meldunku.Na miejscu zaraz po przyjeździe należy się zameldować i dokonać wpłaty pozostałej kwoty za cały pobyt w gotówce w euro. Możliwa jest również płatność kartą kredytową lub płatniczą.


! W przypadku braku możliwości przyjazdu spowodowanego Covid-19 czyli zamknięciu granic Czarnogóry przysługuje Państwu możliwość bezpłatnej zmiany terminu rezerwacji. Nie dotyczy odwołanych lotów z innego powodu jak zamknięcie granicy Czarnogóry !
! Zmiany w rezerwacji np. skrócenie pobytu lub przesunięcie na inny tańszy miesiąc nie wpływają na wcześniej uzgodnione płatności takie jak zadatek i dopłata na miejscu. ! Nie dotyczy dopłat !


Dodatkowe obowiązkowe opłaty do uiszczenia na miejscu to opłata klimatyczna
Przyjazd, zameldowanie od godziny 14:00
Wyjazd, wymeldowanie do godziny 10:00


Basen w Minna Apartments, Minna Apartments 2 i Arabela 2 Apartments czynny jest od 15 czerwca do 15 września w godzinach od 9:00 do 21:00  Po godzinie 21:00 jest przerwa techniczna niezbędna do wyczyszczenia wody w basenie.


Inne sprawy porządkowe reguluje regulamin dostępny na miejscu.


Zamówienia można dokonać telefonicznie jak i poprzez e-mail, przy czym niezbędne formalności do załatwienia przed przyjazdem zostają dopełnione na drodze elektronicznej.


Koniecznie należy sprawdzić dostępność wybranych apartamentów w wybranej willi w danym terminie w podstronie DOSTĘPNOŚĆ