Formalności


Formalności rezerwacji w Open Sea Luxury Apartments, Arabela 2 Apartments oraz w Limunada Apartments


Aby zamówić pobyt w danym apartamencie, należy wypełnić formularz w podstronie DOSTĘPNOŚĆ , później skontaktować się telefonicznie pod numerami +48 606271372 lub +382 69 497751 lub e-mailowo:
e-mail ogólny: biuro@czarnogora-apartamenty.pl
e-mail obiektu Open Sea Luxury Apartments: info.opensealux@gmail.com
e-mail obiektu Arabela 2 Apartments: info.arabela2apartments@gmail.com
e-mail obiektu Limunada Apartments: info.limunadaapartments@gmail.com


W pierwszej kolejności należy sprawdzić czy interesujący Państwa termin pobytu jest dostępny korzystając z podstrony DOSTĘPNOŚĆ konkretnego obiektu. Po ustaleniu szczegółów, przede wszystkim czy dany apartament jest dostępny w wybranym terminie, ustaleniu konkretnej daty przyjazdu jak i wyjazdu, należy wypełnić formularz rezerwacji i przesłać swoje dane kontaktowe (po zaakceptowaniu zgody na przetwarzanie danych). Dane kontaktowe (imię, nazwisko, numer telefonu, ilość i wiek osób) są niezbędne do dokonania rezerwacji wybranego apartamentu i terminu. Kolejny etap rezerwacji to przysłanie przez mnie instrukcji dotyczących wpłaty zadatku. Następnie należy dokonać przelewu w euro na konto. Zadatek to 30% wartości całego pobytu. Po dokonaniu przelewu mile widziane jest przysłanie potwierdzenie na e-mail: biuro@czarnogora-apartamenty.pl. Czas na wpłatę zadatku żeby utrzymać rezerwację to maksymalnie 2 pełne dni robocze. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie na podany przez Klienta adres e-mail wysyłane jest potwierdzenie rezerwacji, które należy sprawdzić pod względem poprawności zawartych danych, w szczególności terminu przyjazdu jak i wyjazdu oraz rodzaju zarezerwowanego apartamentu, liczby osób, które planują przybyć i kwoty dopłaty przy meldunku. Na miejscu zaraz po przyjeździe należy się zameldować i dokonać wpłaty pozostałej kwoty za cały pobyt w gotówce w euro.


! W przypadku braku możliwości przyjazdu spowodowanego Covid-19 czyli zamknięciu granic Czarnogóry przysługuje Państwu możliwość bezpłatnej zmiany terminu rezerwacji. Nie dotyczy odwołanych lotów z innego powodu jak zamknięcie granicy Czarnogóry !
! Zmiany w rezerwacji np. skrócenie pobytu lub przesunięcie na inny tańszy miesiąc nie wpływają na wcześniej uzgodnione płatności takie jak zadatek i dopłata na miejscu. ! Nie dotyczy dopłat !


Dodatkowe obowiązkowe opłaty do uiszczenia na miejscu to opłata klimatyczna
Przyjazd, zameldowanie od godziny 14:00
Wyjazd, wymeldowanie do godziny 10:00


Basen w Arabela 2 Apartments, Open Sea Luxury Apartments i Limunada Apartments jest czynny jest od 15 czerwca do 15 września w godzinach od 9:00 do 21:00  Po godzinie 21:00 jest przerwa techniczna niezbędna do wyczyszczenia wody w basenie.


Inne sprawy porządkowe reguluje regulamin dostępny na miejscu.


Zamówienia można dokonać telefonicznie jak i poprzez e-mail, przy czym niezbędne formalności do załatwienia przed przyjazdem zostają dopełnione na drodze elektronicznej.


Koniecznie należy sprawdzić dostępność wybranych apartamentów w wybranej willi w danym terminie w podstronie DOSTĘPNOŚĆ